Дерматолог
Авто Світ

Гуманітарний центр “Проліска-Конотоп” привіз гуманітарну допомогу постраждалим жителям м.Дружба

 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, учора, 14 травня, росіяни з артилерії обстріляли цивільну інфраструктуру міста Дружба Шосткинського району. Тоді тяжкі поранення отримав місцевий житель та було пошкоджено ряд житлових будинків та заклад освіти.

Представники гуманітарного центру “Проліска – Конотоп” оперативно виїхали на місце обстрілу для моніторингу події та надання гуманітарної допомоги від UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Мешканцям, які постраждали від обстрілів було надано будівельні матеріали для швидкого ремонту житла, а саме набори ESK, листи OSB, листи тарпауліна та пластикову прозору плівку, повідомляють в організації.

Також постраждалі отримали непродовольчі товари першої необхідності – подушки, комплекти постільної білизни та лампи на сонячних батареях.

Загалом, допомогу отримали 16 родин, а саме 33 людини. Також, 9 людей було взято під соціальний супровід, також 9 людям, серед яких одна дитина, що постраждали від обстрілу, було надано першу психологічну допомогу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору