Дерматолог
Авто Світ

Група «Фенікс» на бронетранспорті евакуювала жительку однієї з прикордонних громад Шосткинщини

ДСНС 12:58, 15.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 15 березня, евакуаційні групи ДСНС «Фенікс», до складу яких входять офіцери-рятувальники громад, працювали у прикордонних населених пунктах Шосткинського районів. Про це інформує Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Фахівцям ДСНС на бронетранспорті, вдалося вивезти бабусю зі Зноб-Новгродської громади. Також у Сумському районі вони евакуювали двох жінок з Білопільської громади.

Всіх евакуйованих доставили у безпечне місце та надали необхідну допомогу.

«Закликаємо жителів прикордонних населених пунктів не зволікати з евакуацією. Це можливість убезпечити себе та своїх рідних від щоденної загрози обстрілів», – наголошує ГУ ДСНС у Сумській області.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору