Громадянин Молдови через кордон у Шосткинському районі намагався перевезти 30 пляшок віскі
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 18 жовтня на пункті пропуску “Бачівськ” співробітники митниці попередили незаконне переміщення через кордон алкогольного напою SCOTCH WHISKEY (з російською акцизною маркою) в кількості 30 пляшок і 10 пристроїв сполучення “Дятел-А”.
Згідно з пп.2 ч.2 ст.376 Митного кодексу України громадяни можуть ввозити алкогольні напої на митну територію без сплати митних платежів та без письмового декларування в таких кількостях з розрахунку на одну людину: 5 л пива, 2 л вина, 1 л міцних алкогольних напоїв.
Тож громадянин Молдови, який не задекларував вищезгаданий товар, порушив митні правила, передбачені ст.472 МКУ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: