Громади Шосткинського району серед лідерів з відновлення, – Дмитро Живицький

 Поділитися

Поділитися в

Своєчасна фіксація руйнувань і внесення їх у єдиний реєстр – перший крок до швидкого відновлення осель, які були пошкоджені ворогом, наголошує голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

За його інформацією, наразі Тростянецька, Сумська, Охтирська, Чупахівська та Садівська громади є громадами-аутсайдерами цього процесу.

– Не внесені або невчасно внесені дані – це неможливість надати допомогу людям, які через вибиті вікна чи двері не можуть жити у своїх оселях. А тим часом ми залучаємо державний та благодійний ресурс на швидке відновлення. Він є і вже діє, – зазначає очільник обласної військової адміністрації.

Також Живицький поінформував, що Великописарівська, Білопільська, Краснопільська, Чернеччинська громади, громади Шосткинського, Конотопського та Роменського районів, які оперативно та достовірно подають дані щодо руйнувань, є лідерами з відновлення.

– Дякую керівникам громад, які дбають про людей. Попри постійні обстріли вони знаходять можливість оновлювати дані щодо пошкоджень та руйнувань. І, відповідно, вчасно отримують допомогу. Точні і оперативні дані щодо руйнувань – це перший простий крок до швидкого відновлення, – каже Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору