Графік підвозу пасажирів на станцію Терещенська на новий тиждень + Відео
Транспорт 11:04, 24.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 25 по 28 листопада із Шостки пасажирів безкоштовно підвозитимуть до ст. Терещенська на приміський потяг «Неплюєве – Конотоп».
Відправлення із залізничного вокзалу Шостка о 4:20. Відправлення потягу «Неплюєве – Конотоп» зі ст. Терещенська о 5:14.
Про це інформує міський голова Микола Нога.
Транспортні засоби за маршрутом «станція Шостка – станція Терещенська» йдуть транзитом між цими зупинками.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: