Дерматолог
Авто Світ

Графік підвозу пасажирів на станцію Терещенська на новий тиждень + Відео

Транспорт 11:04, 24.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

З 25 по 28 листопада із Шостки пасажирів безкоштовно підвозитимуть до ст. Терещенська на приміський потяг «Неплюєве – Конотоп».

Відправлення із залізничного вокзалу Шостка о 4:20. Відправлення потягу «Неплюєве – Конотоп» зі ст. Терещенська о 5:14.

Про це інформує міський голова Микола Нога.

Транспортні засоби за маршрутом «станція Шостка – станція Терещенська» йдуть транзитом між цими зупинками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору