Гра у Дружбі завершилася поразкою шосткинських хокеїстів. Попереду ігри в фіналі
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 5 лютого, у Дружбі відбулася чергова гра Чемпіонату Сумської області між командами ХК “Дружба” та ХК “Шостка”.
Це була остання гра в підгрупі Північного регіону. Як зазначають в ХК “Шостка”, гра видалася напруженою, з безліччю голових моментів, силовою боротьбою та видаленнями. Шайб було забито небагато, але глядачі отримали насолоду від гри.
Перемогу у цьому принциповому матчі здобула команда м. Дружба.
Цей клуб виходить у плей-офф із першого місця. ХК “Шостка” посів друге місце. Тепер ці дві команди чекають на своїх суперників у фінальній частині.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: