Гості ЕкоЦентру С.Корнієнка робили аплікації з живих квітів
Дозвілля 17:04, 4.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 4 липня, в ЕкоЦентрі Сергія Корнієнка пройшов майстер-клас “Виготовлення літньої аплікації з природного матеріалу” з живих квітів, рослин.


Під час заходу діти дізнались про видовий склад літніх квітів, повторили правила турботливого ставлення до природи та отримали масу позитивних емоцій від виготовлення аплікації, та від спілкування один з одним, повідомляють в ЕкоЦентрі
Також дітям куштували малину, вирощену на навчально-дослідній земельній ділянці закладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: