Сервис Центр

Госпогранслужба: в Шостке в здании, переданном пограничникам, часть помещений незаконно занимает одно из предприятий

Кордон, Офіційно 14:13, 21.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Государственная пограничная служба Украины дала официальный комментарий относительно информации, изложенной в письме читателя Шостка.INFO.

В частности, в письме говорится о работе пограничной комендатуры быстрого реагирования, которая функционирует в Шостке. Затрагивались и другие вопросы, касающиеся деятельности пограничной службы.

ГПСУ сообщило, что на разворачивание подразделения в Шостке влияет ситуация со зданием, которые Кабинет министров Украины передал в ведение Госпогранслужбы.

По информации ГПСУ, проведен комплекс необходимых мероприятий для обеспечения передачи-приема данного объекта недвижимости, но часть помещений продолжает незаконно занимать одно из предприятий, директор которого отказывается их освобождать. По этому поводу направлены письма в Фонд государственного имущества Украины, Сумской областной совет, облгосадминистрацию, военную прокуратуру, Нацполицию.

Вот полный текст комментария Госпогранслужбы, полученный сегодня Шостка.INFO:

«У Державній прикордонній службі України детально вивчили обставини, викладені в листі від Вашого читача щодо окремих аспектів, які стосуються прикордонної комендатури швидкого реагування в м. Шостка Сумської області, що був опублікований на Вашому ресурсі.

В першу чергу зазначимо, що керівництвом Державної прикордонної служби України ведеться чітка та відкрита робота з викорінення будь-яких проявів корупції в відомстві, а принцип невідворотності покарання застосовується до всіх без винятку. Будемо вдячні кожному, хто допомагатиме викривати корупціонерів, які заради наживи готові нехтувати захистом держави. Тому, у разі наявності інформації про порушення, прохання не замовчувати її, а надавати для об’єктивної перевірки, або інформувати правоохоронні органи. Керівництво служби залучає всі наявні сили та тісно співпрацює з колегами-правоохоронцями, аби викривати нечистих на руку співробітників.

Також інформуємо, що військовослужбовці прикордонного відомства не прив’язані до одного місця служби. Громадяни України добровільно вступають на військову служби за контрактом у Державну прикордонну службу України і ознайомлюються із законами та іншими нормативно-правовими актами, які регулюють порядок проходження військової служби. Крім того, вони поінформовані та беруть на себе зобов’язання відповідно до контракту проходити військову службу в будь-якому регіоні України.

Окремо зазначимо, що підрозділ, про який йде мова в публікації, входить до складу резерву Голови Держприкордонслужби, яким і приймається рішення про його застосування. В даний час за рахунок частини сил та засобів підрозділу посилені інші прикордонні підрозділи на ділянці українсько-російського кордону.

В той же час додамо, що на розгортання підрозділу впливає ситуація з його розташуванням у будівлі, яку розпорядженням КМУ від жовтня 2018 віднесено до сфери управління Адміністрації ДПСУ. Хоча Адміністрацією проведено комплекс необхідних заходів для забезпечення передачі-прийому даного об’єкту нерухомості, частину приміщень продовжує незаконно займати одне з підприємств, директор якого відмовляється вивільняти займані приміщення. З цього приводу направлено листи до Фонду державного майна України, Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації, Військової прокуратури, Національної поліції України. Крім того, тривають судові позови щодо звільнення цих приміщень, а також на розгляді знаходиться справа про визнання протиправним та скасування розпорядження КМУ. Все це унеможливлює повноцінне використання коштів Державної прикордонної служби України для належного облаштування приміщень. В приміщеннях наявне освітлення та водопостачання, а опалення здійснюється за допомогою електричних обігрівачів.

Також відмітимо, що підрозділами тилового забезпечення Державної прикордонної служби України, відповідно до обсягів кошторисних видатків, які виділяються для закупівлі речового майна, робиться все належне для якнайкращого речового забезпечення кожного військовослужбовця.

За результатами опитування більшості військовослужбовців підрозділу, окрім тих, хто перебуває у відрядженні чи відпустці, встановлено, що основними предметами речового майна вони забезпечені. Тиску на них щодо необхідності отримання речового майна, яке не відповідає їх зросту чи розмірам, немає.

Зазначимо, що відповідно до Інструкції про порядок речового забезпечення військовослужбовців та працівників Державної прикордонної служби України в мирний час та особливий період речове майно особистого користування видається їм у власність, яким в подальшому вони мають право розпоряджатися самі».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору