Господарства Шосткинщини можуть отримати $10 000 за боротьбу з антибіотикорезистентністю

 Поділитися

Поділитися в

 Антибіотикорезистентність – одна із загроз для здоров’я людства. Через надмірне застосування протимікробних препаратів, зокрема в тваринництві, бактерії адаптуються до антибіотиків і не реагують на них. Таким чином, ефективність лікування знижується. У зв’язку з цим міжнародні, урядові та громадські організації стимулюють боротьбу з антибіотикорезистентністю. Наразі в Україні проходить відповідний конкурс серед господарств галузі тваринництва, повідомляє SEEDS.
 Можливість отримати 10 тисяч доларів матиме те підприємство, яке об’єднало зусилля з науковою установою чи навчальним закладом для для підвищення обізнаності щодо ризиків, пов’язаних з розвитком антибіотикорезистентності, їх зниження, вироблення шляхів відмови від мінімізації застосування протимікробних препаратів, підвищення стандартів утримання тварин та безпечності продукції тваринництва, зазначається на сайті Асоціації “Свинарі України”.
 Заявки на участь у проєкті приймають до 15 вересня.
 Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися тут – https://drive.google.com/…/1CEpt0mNKtPvdv9vAYmftU3…/view.
 Взяти участь можуть власники бджіл, птиці, свиней та інших сільськогосподарських тварин, а також рибні господарства.
 Організували грантовий конкурс Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) та Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) у співпраці з Асоціація “Свинарі України”, Держпродспоживслужбою та Науково-методичним центром ВФПО Міністерства освіти України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору