Сервис Центр

Городские власти интересуются мнением шосткинцев: стоит ли этим летом открывать для детей оздоровительный лагерь «Светлый»?

 Поділитися

Поділитися в

Сегодня, 14 июня, на своей Фейсбук-странице шосткинский городской голова Николай Нога объявил опрос, в котором просит горожан поделиться своим мнением. Учитывая мнение большинства участников голосования, городские власти примут оптимальное решение.

– Пандемія **коронавірусу** суттєво ускладнює можливості повноцінного літнього відпочинку, як в Україні, так і за її межами. На жаль, в першу чергу це стосується дітей – категорії, яка є найбільш вразливою. Не стала виключенням і наша територіальна громада. Одним з найулюбленіших закладів оздоровлення та відпочинку для багатьох шосткинських школярів є табір «Світлий», але реалії сьогодення вносять певні корективи. Через складну епідситуацію не був проведений капітальний і косметичний ремонт, не закуплено додаткове обладнання. Наразі існує реальна можливість привести наш «Світлий» в належний стан, протягом 3-4 тижнів. Але чи готові жителі нашого міста цього року відправити свою дитину до заміського табору? Звичайно, це стане можливим за умови довзволу Уряду на роботу дитячих оздоровчих закладів літнього відпочинку, – сообщает мэр Шостки.

Проголосовать, готовы ли Вы отправить своего ребенка на оздоровление в «Светлый» можно на странице Николая Ноги в Фейсбук. Опрос будет длиться 6 дней.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору