Гордість Шостки – її талановита і розумна молодь + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Наші школярі, учні профтехучилищ, студенти не раз ставали переможцями міжнародних, всеукраїнських і обласних конкурсів та олімпіад.

Їх успіхи повсякчас поповнюють скарбничку нагород української молоді.

 «За останні три роки 18 учнів шосткинської громади стали стипендіатами голови Сумської ОДА і троє стипендіатами Президента України. Цьогоріч це 2 учні – Дмитро Єрьоменко, учень шосткинського ліцею, та Данило Голосний, учень спеціалізованої школи № 1», – розповідає Наталія Сергейко, начальник управління освіти

Дмитро Єрьоменко – призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Дмитро вже три роки поспіль працює над темою «Фейк як інструмент маніпуляції масовою свідомістю в інформаційній війні.

«Моя робота про фейкові новини зі сторони російських ЗМІ. Ця тема нас ьогодні актуальна для нашої країни», – пояснює хлопець.

«Юнакові довелося досить багато працювати над темою, аби зробити практичну частину. Треба було опрацювати самому механізми розвінчування фейків, а далі їх спробувати використовувати. У нагоді стали знання, які вони отримали протягом підготовки до участі у турнірі юних журналістів», – говорить Тетяна Дубровна, учитель української мови та літератури Шосткинської школи-ліцею

Ще один стипендіат – юний винахідник Данило Голосний. Юнак з 8 класу відвідує шосткинську станцію юних техніків і завдяки своїй наполегливості вже досяг визнання на всеукраїнському рівні.

За словами Тетяни Манакової, директора СЮТ, його першою серйозною роботою був веломобіль, який поміщався у валізу.

Данило з дитинства захоплюється моделюванням та конструюванням. Його винахід – роботизований лоток для домашніх улюбленців вже привернув увагу столичних науковців.

 «З’явилася ідея роботизувати наш побут і створити робота, який би автоматично прибирав відходи життєдіяльності тварин та автоматично також її годував. Планую надалі працювати над цим винаходом. Мене запросили в школу старт-апу в Києві. Там зацікавилися цим винаходом і  я буду розвивати цю тему», – розповідає юний винахідник Данило Голосний.

Стипендію Президента також отримує талановита та амбітна студентка Шосткинського фахового коледжу ім. І. Кожедуба Серафима Бондарець.

Дівчина очолює інклюзивну театральну арт-студію «Калейдоскоп». Разом з вихованцями вона бере участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах з театрального мистецтва.

«Мене підтримали провідні діячі України своїми рецензіями про мою роботу, про мою творчість. Для мене це стало великим стимулом працювати ще більше», – каже стипендіатка.

Усі троє планують витрачати стипендію на освіту та саморозвиток.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору