Гольова злива на «Зірці»: шосткинці розгромили «Лідер»

Футбол 22:42, 28.07.2021

Сьогодні, 28 липня, шосткинський «Колос» проводив матч Чемпіонату Сумщини з футболу серед команд Першої ліги.

На стадіоні «Зірка» наша команда приймала «Лідер» з С.-Буди. Гра почалася під акомпанемент зливи, але гольовій зливі вона не завадила… В цьому матчі гра йшла, як кажуть, в одні ворота – у ворота «Лідера».

В першому таймі «Колос» забив двічі. Голи на рахунку Павла Павлова (з пенальті) та Романа Кролевецького. А другому таймі шосткинці відвантажили у ворота «Лідера» ще вісім м’ячів. Знов забивали Павло Павлов та Роман Кролевецький. Також дублем відзначився Антон Москаленко, хет-триком – Максим Зенченко. Ще один м’яч на рахунку Сергія Круша. У підсумку 10:0 на користь шосткинського «Колоса».

Тепер у нашої команди 25 очок і перше місце у турнірній таблиці Чемпіонату Сумщини. А Максим Зенченко продовжує лідирувати серед бомбардирів. Він забив вже 12 голів (1 – з пенальті).

В цю суботу, 31 липня, «Колос» зіграє один з найважливіших матчів нинішнього сезону. В півфіналі Кубку області шосткинський клуб на стадіоні «Зірка» прийматиме «Велетень» (Глухів). Матч обіцяє бути безкомпромісним та видовищним. Початок о 17:00.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!