Голова Сумської ОВА провів зустріч з керівниками громад Шосткинського району щодо відновлення економіки та розвитку області

 Поділитися

Поділитися в

 Днями голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький з робочим візитом перебував у Шостці. Тут пройшло розширене засідання ради щодо відновлення і розвитку області за участю керівництва громад Шосткинського району, фахівців управлінь ОВА, депутатів.
Фінансово-економічний потенціал громад Сумщини має бути не тільки максимально збережений, а й примножений. Це передумова відновлення і розвитку області. Як цього досягти, враховуючи реалії воєнного часу, обговорили з головами громад Шосткинського району, – повідомив Живицький.
 Він зазначив, що, попри зменшення джерел наповнення місцевих бюджетів, збільшення ряду видатків, Шосткинщина, за результатами виконання бюджетів займає друге місце в області, а темп приросту надходжень перевищує середній показник по області.
 Зокрема, позитивний приріст демонструють Шосткинська, Глухівська та Ямпільська громади.
 Разом з тим, за інформацією Живицького, є багато проблемних питань, які потребують комплексних рішень: це і аграрна сфера, і дорожня інфраструктура, і робота підприємств.
В деяких громадах аграрії не засіяли всі посівні площі. Переконаний, так точно не має бути, адже земля – це важливий ресурс громад. На рівні області завдяки діалогу з керівниками аграрних підприємств нам вдалося досягти високого показника – засіяно 90% від запланованого, хоча попередньо аграрії планували засіяти всього 45%. Будемо продовжувати цю роботу, – вказав очільник ОВА.
 Також говорили про те, як підтримати малий бізнес і волонтерів. Детально про те, що пропонує обласна адміністрація, обіцяють повідомити додатково.
 Зупинились і на питанні розвитку громад із залученням закордонних донорів. Щоби реалізувати спільні проєкти в майбутньому, уже зараз планують напрацювати конкретні пропозиції і закласти міцний фундамент для стрімкої повоєнної розбудови Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору