Голова Сумської ОДА проінспектував хід ремонтних робіт на дорозі “Шостка-Чапліївка-Погорілівка-Реутинці” + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 листопада, Шосткинщину з робочим візитом відвідав голова Сумської ОДА Дмитро Живицький. Один з об’єктів, на якому побував голова області, відремонтована дорога “Шостка-Чапліївка-Погорілівка-Реутинці”.

Загальна протяжність відрізку цієї дороги 27 км. За проектно-кошторисною документацією передбачалося відремонтувати 16 км, у цьому році відновили 13 км дорожнього покриття. Як розповів директор ДП «Дороги Сумщини» Мирослав Завальний, наступного року поточний середній ремонт тут продовжиться. На роботи не вистачає 27 млн грн.

«Програма Президента «Велике будівництво» крокує Сумщиною і Шосткинщиною зокрема. Ми бачимо, що кожен місяць  у нас з’являються нові об’єкти, нові ділянки доріг. Сьогодні ми працюємо спільно з міською радою, були виділені кошти на вул. Чехова, щоб завершити ту ділянку», – говорить Дмитро Живицький.

Також він розповів, під час форуму «Велике будівництво», який відбувся у Сумах, домовилися з директором науково-дослідного інституту дорожнього господарства про те, що науковці підприємства розроблять трирічний план розвитку мережі місцевих доріг Сумської області.

“Ми вирішили йти маршрутним шляхом, щоб за 3 роки закрити всі основні ділянки, з’єднати населені пункти, щоб були ці напрямки закриті по руху шкільних автобусів, які возять дітей до опорних шкіл, також це медзаклади та сполучення з великими дорогами державного згачення”, – пояснив чиновник.

На наступний рік у план мережі розвитку місцевих доріг закладемо об’єкти, які будуть потенційно цікаві для відвідування туристами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору