Голова обладміністрації повідомив, чому сьогодні були аварійні відключення в області та графік вимикань
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова Сумської ОВА Дмитро Живицький повідомив додаткову інформацію від енергетиків щодо відключень:
- можуть бути тимчасові проблеми із входом в особистий кабінет на E-svitlo. Незабаром енергетики обіцяють це владнати;
- Якщо ви вже знаєте свій номер черги, то ось розклад, за яким йтимуть відключення: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya
- Сьогодні також вводили аварійні відключення, тому протягом дня були відхилення від графіків у деяких абонентів.
– Ще ми маємо декілька аварійних відключень через обстріли прикордоння Сумщини зі сторони росії.
Є пошкодження енергосистеми. Аварійні бригади працюють на місцях, – пояснив Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: