Голосуй за Шостку!

Конкурс 15:38, 6.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Триває голосування в рамках національної арт-події «Молодь in UA», в якій бере участь і наша громада.

Нагадаємо, 24 серпня  молоді шосткинці створили спільний малюнок, зобразивши відомих українців, на яких рівняється сучасне молодь. На спільному малюнку були зображені не лише сучасники. Поряд з Андрієм ШевченкомКузьмою Скрябіним намальовані Пантелеймон КулішЛеся УкраїнкаТарас Шевченко, княгиня ЯрославнаІгор СікорськийІван Кожедуб.

Арт-подія проходила в більше ніж 100 містах країни. Тепер з усіх малюнків буде обрано три кращі, які потім перетворяться на мурали. Переможці визначаються шляхом онлайн-голосування.

«Отож ми боремось за можливість отримати мурал для нашої рідної Шостки!», – розповів ініціатор арт-події у Шостці Павло Анікейцев.

Онлайн-голосування триватиме до 10 вересня.

Що треба зробити:

  1. Перейти за посиланням (https://woobox.com/amsxoz)
  1. Обрати шосткинську роботу (малюнків там багато, треба прогортати саме до нашого, він – на фото)
  2. Натиснути кнопочку голосувати під нашою роботою (обрати можна тільки одну роботу для голосування, тож будьте пильні і не помиліться у виборі)

За умовами конкурсу жодна з робіт не підписана, тож обирати можна лише за зображенням. Після натиснення кнопочки під роботою шосткинців треба прогортати усю сторінку до самого низу, заповнити 3 віконця (ім’я, прізвище, е-мейл) і натиснути кнопочку підтвердження.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору