ГО “Українські левиці” підтримала шосткинську медицину
Поділитися в
Копіювати посилання
Засновницею громадської організації “Українські Левиці” є уродженка Шостки Ліана Бур. Нещодавно вона відвідала рідне місто, і не з пустими руками.
Від імені “Українських Левиць” Ліана передали важливі медикаменти КНП “Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” ШМР .
“У добу, коли медичні установи знаходяться під надзвичайним тиском, наша підтримка стає найбільш необхідною. Медичний персонал Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги працює неутомно, надаючи допомогу кожному пацієнту, тому кожна допомога від громадських організацій — це крок у забезпеченні якісної медичної допомоги для міста”, – зазначили в громадській організації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: