Футбольна команда Шостки виграла ІІІ місце в Кубку України з футзалу у Львові
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 22 по 25 травня команда Шосткинської КДЮСШ «Барса» (юнаки 2010 р.н.) взяла участь в Кубку України з футзалу у Львові. В турнірі взяли участь 12 колективів з різних куточків нашої країни.
Шосткинці впевнено дійшли до півфіналу, де поступилися з рахунком 2:3 майбутньому чемпіону Кубку – команді Снятин з Івано-Франківської області.
В матчі за 3 місце шосткинці впевнено переграли “Ураган” з м. Київ з рахунком 4:0 і отримали бронзові медалі змагань.
Під час церемонії нагородження пам’ятним призом, як кращий гравець команди, нагороджений Тимофій Трегуб, а Дмитра Ждамирова було визнано кращим гравцем атакуючого плану серед всіх учасників Кубку України.
Тренери шосткинської команди – Юрій Літвинов, Владислав Петренко.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: