Сервис Центр

Фурнітура для вікон – на це варто звернути увагу

Суспільство 17:26, 13.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Пластикові вікна – це не лише армований профіль та якісний склопакет, а спеціальний набір механізмів, котрі роблять користування конструкцією більш комфортним та практичним. Такі механізми та пристрої називаються фурнітура для вікон, про яку Ви зможете дізнатись значно більше вже зараз.

Щодо головної інформації

Віконна фурнітура – це система механізмів, що використовуються задля забезпечення прилягання стулки по всьому периметру рами вікна. Також слід відзначити такі функції даного елементу:

  •         Забезпечення приведення стулки в правильне положення;
  •         Організувати оптимальне притискання стулки до рами;
  •         Гарантувати плавність роботи стулок;
  •         Забезпечити безпечне функціонування елементів вікна;
  •         Збереження деталей від розшатування.

Варто зазначити, що всі ці елементи взаємопов’язані між собою та працюють у одній системі один з одним. Але перед придбанням пластикових вікон слід ретельно оглянути фурнітуру, зокрема оцінити якість матеріалу, фізичну надійність та особливості її функціонування.

Щодо металічного сплаву, то елемент має бути покритий спеціальним антикорозійним покриттям. Фізично габарити та міцність мають витримати вагу стулок, а також гарантувати їх безпроблемну роботу. Відносно стилю та естетичності, то фурнітура не повинна мати браку, прикмет неоднорідності кольору або подібних візуальних дефектів. Усі видимі частини мають гармонувати з загальним виглядом віконної конструкції.

Що не радимо робити, так це економити на віконній фурнітурі. Надмірне бажання здешевити пластикові вікна може призвести до значного зниження якості такої конструкції. Першим знаком такого казусу може бути швидкий вихід із строю окремих деталей конструкції.

Пройдемося по деталям

Конструкція вікон складається з певного набору механізмів, головними з яких є:

  1.       Петлі разом з механізмом «ножиці», котрі відповідають за зручне відкривання. Набір для ліво- та правосторонніх стулок має очевидну різницю в конструкції. На цьому елементі дуже важлива функція, яка полягає у регулюванні положення стулки відносно віконної рами;
  2.       Ручки та механізми закриття/відкриття стулки. Від даних деталей залежить в першу чергу комфорт та безпека користування. Ручки можуть мати додатковий функціонал – наприклад, режим «проти злому». Додатково ці елементи мають велику декоративну цінність, тому сьогодні стають популярні дизайнерські ручки, прикрашені різьбленням, з тонованою поверхнею та інше.

Слід зауважити, що для дверей фурнітура не менш важлива ніж для сучасних вікон, однак це зовсім інша тема для розмови. Залишається згадати лише те, що дані механізми потребують ретельного та достатнього догляду – періодичного огляду на цілісність, налаштування тощо.

Ще одне – спеціалісти компанії-виробника Віконда рекомендують купувати віконну фурнітуру вже в комплекті. Таким чином Ви економите не лише власний час, а й заощаджуєте кошти на ремонті під час експлуатації.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору