Фотофакт: біля шосткинського Арт-центру з’явилася святкова фотозона
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні Великодніх свят працівники шосткинського Арт-центру традиційно встановили біля входу до закладу гігантську писанку. Над сходами розвісили гірлянди та маленькі крашанки.
Фотозону в холі Арт-центру також доповнили святковими атрибутами.



Працівники культури сподіваються на добропорядність шосткинців та вірять, що ці прикраси «доживуть» до наступного свята Пасхи.
Фото з фейсбук-сторінки Шостка Арт-центр
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: