Флешмоб до Дня української хустки триває і в Шосткинській школі №1
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
7 грудня – Всесвітній день української хустки. Як повідомлялося раніше, онлайн-фестиваль до свята проходить у Шосткинській гімназії.
А Шосткинська школа №1 у офіційній Фейсбук-групі оголосила флешмоб “Українська хустка – оберіг”.
Представників шкільної родини запрошують робити фото в хустці та надсилати фото на електронну пошту вчителя Ірини Соколик irunasokolik@gmail.com, а також не шкодувати вподобайок.
За кількістю останніх організатори визначать трьох переможців.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: