Дерматолог
Авто Світ

ФК «Шостка» – на третій сходинці у Чемпіонаті Києва з футзалу

Спорт 21:20, 7.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Команди ФК «Шостка» 2008-2009 та 2010-2011 р. н. зіграли матчі 5-го та 6-го туру Чемпіонату Києва з футзалу.

Старші юнаки свою першу гру програли столичному «Переможцю» 1:5, а другу зіграли внічию 2:2 з Коцюбинським ДЮСШ.

Молодші юнаки в першому матчі перемогли «Нову хвилю» (Бородянка) з рахунком 8:0 і зіграли 1:1 з командою «Переможець» (Київ).

На даний момент обидва шосткинських колективи займають треті місця у Чемпіонаті столиці.

Відзначено впевнену гру воротарів Дмитра Астапенка (старша команда) та Єгора Москаленка (молодша команда), які в минулому році пропускали певний змагальний та тренувальний період через серйозні травми.

Планується, що наступний тур Чемпіонату Києва відбудеться у неділю 19 січня, повідомляє ФК «Шостка».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору