Фарби без аміаку: плюси та мінуси

Споживач 11:49, 24.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Фарбування волосся, безсумнівно, є однією з найпопулярніших перукарських процедур. За відносно короткий час він дає нам змогу зафарбувати сивину, освіжити колір або повністю змінити зачіску і, отже, зовнішній вигляд. Найпростіший спосіб – фарбування волосся. Стійкі фарби у своєму складі мають хімічні компоненти, які можуть зіпсувати структуру пасом, зробити їх сухими та ламкими. Альтернатива – безаміачний барвник, чинить м’який вплив і дає змогу змінювати образ без ризику пошкодження пасом.

Що таке фарба без аміаку?

Деякий час аміачні фарби були єдиними продуктами на ринку, які могли забезпечити стійкий ефект фарбування. На жаль, аміак є токсичною речовиною, яка може погіршити стан волосся і шкіри голови. Якщо ви коли-небудь фарбували волосся аміачною фарбою, то пам’ятаєте неприємний запах, який супроводжував цей процес.

Щадна фарба для волосся без аміаку – це інноваційний продукт, який працює зовсім інакше, ніж традиційна, що містить цей інгредієнт. Тут аміак замінений хімічними речовинами, такими як моноетаноламін (МЕА) або етаноламін (ЕА). Ці речовини здатні відкривати кутикулу волоса, що дає змогу фарбувальним пігментам проникати всередину. Порівняно з аміачними засобами, фарба не пошкоджує і не сушить волосся, не викликає алергію.

Якісна фарба для волосся це не тільки стійкість, а й безпека, і здоров’я для вашого волосся, тому до вибору варто підходити відповідально.

Переваги використання безаміачних фарб для волосся

Дедалі більшої популярності набуває щадна безаміачна фарба для фарбування волосся. Завдяки багатству натуральних активних інгредієнтів вона живить і захищає волосся під час фарбування. З переваг барвника:

  • М’яке, дбайливе фарбування. Аміак розкриває кутикулу волосини, завдяки чому зафарбовує сивину і проникає в пігмент, він також сушить волосся і робить його більш ламким і сухим, нерідко виникає алергія. Безаміачні засоби позбавлені цього недоліку.
  • Підходить для людей із чутливою шкірою. Фарба без аміаку ідеально підходить для людей з чутливою шкірою, які часто відчувають алергічні реакції на традиційні аміачні барвники.
  • Безпечне фарбування в домашніх умовах. Безаміачні засоби легше і безпечніше використовувати в побутових умовах, оскільки вони не виділяють шкідливих парів, і не впливають на стан здоров’я.
  • Яскравість кольору волосся. Безпечна фарба без аміаку має у своїй лінійці насичені відтінки, що переливаються.

Недоліки безаміачних фарб

Крім плюсів безаміачна фарба не позбавлена недоліків. Безаміачні барвники не зафарбовують усю сивину, тому що не відкривають кутикули волосся (і хоча не ушкоджують його таким чином), не зафарбовують сивину. Часто після фарбування такого волосся наступного дня ви знову бачите більшу частину сивих пасом.

Якщо у вас фарбоване волосся, уникайте гарячого укладання або обмежте його до мінімуму. Необхідно захищати волосся від впливу сонця, тому що ультрафіолетове випромінювання пошкоджує волосся, колір втрачає стійкість і блиск. Для цієї мети добре підійдуть спеціальні захисні спреї, оснащені УФ-фільтром.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору