Фахівці ПАТ “Сумиобленерго” навчають дітей електробезпеці + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Традиційна акція енергетиків “Твоя електробезпека” стартувала на Сумщині. Представники розподільчої компанії ПАТ “Сумиобленерго” проводять тематичні уроки для учнів початкових класів, щоб попередити ураження дітей електричним струмом, повідомляють у енергокомпанії.

Заняття проходять інтерактивно, діти жваво обговорюють з енергетиками правила поводження з електроенергією, відгадують загадки та ставлять запитання. Для закріплення отриманих знань малечі показують мультфільм “Уроки обережності. Електрика” і в доповнення до цього дарують школам плакати з правилами електробезпеки.

Директор із охорони праці ПАТ “Сумиобленерго” Віталій Горбуль: “Просвітницька робота з населенням є одним із наших головних завдань для попередження нещасних випадків, пов’язаних із ураженням електричним струмом. Дітям потрібно прищеплювати ці знання змалечку, адже це – життєвонеобхідно. Зараз усіх нас оточує електроенергія, малеча активно користується гаджетами та різними побутовими приладами, й важливо, щоб це не несло загрозу їхньому життю. Тому щороку ми розробляємо буклети чи плакати з правилами електробезпеки, розповсюджуємо їх в навчальних закладах і проводимо тематичні уроки. Крім того, регулярно поширюємо інформацію в ЗМІ про правила поводження зі струмом”.

Запам’ятайте їх і ви, шановні читачі:

  1. Не користуйтеся побутовими електроприладами із пошкодженою ізоляцією.
  2. Не торкайтеся мокрими руками  електроприладів (дротів, розеток, вимикачів), не витирайте їх вологою чи мокрою ганчіркою.
  3. Не піднімайтеся на опори ліній електропередач, не накидайте на електричний дріт сторонні предмети.
  4. Не заходьте за огорожу та у приміщення трансформаторних підстанцій, не наближайтеся до електрообладнання.
  5. Не грайтеся під повітряними лініями електропередач, не запускайте поблизу них повітряних зміїв, спортивні моделі літальних апаратів, не знімайте предмети, що заплуталися в дротах.
  6. Не розводьте багаття під електричними мережами.
  7. Не стійте поблизу ліній електропередачі під час негоди.
  8. Не залізайте на дерева, що ростуть поблизу електромереж.
  9. Не ловіть рибу під повітряними лініями електропередач.
  10. Не підходьте до обірваного дроту ближче, ніж на 8 метрів.

Якщо ви побачили обірваний провід або пошкоджене електрообладнання, ні в якому разі не підходьте до нього – це небезпечно! Негайно зателефонуйте до кол-центру ПАТ “Сумиобленерго”:  0 800 300 247.

У разі пожежі телефонуйте 101.

Бережіть себе та близьких – розповідайте ці правила дітям!

 

 

Джерело: сайт ПАТ “Сумиобленерго”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору