FacePay – нова технологія оплати в Україні за допомогою власного обличчя від ПриватБанку

Споживач, Фінанси 11:04, 17.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці ПриватБанку, під час проведення Innovation Day, представили нові продукти та сервіси для своїх клієнтів. Найінноваційнішою серед них є FacePay – оплата своїх покупок за допомогою власного обличчя

«Світові тренди – все в телефоні та використання біометричних даних. Ми вивчили досвід багатьох країн перед тим як запускати нову платіжну систему. Особливу увагу приділили питанням безпеки, адже ви можете втратити картку, загубити чи забути телефон, гаманець. Власне обличчя завжди з вами і ви можете «ним» розрахуватися», – говорить Петр Крумханзл, голова правління ПриватБанку.

Саме тому, провівши дослідження серед користувачів банківських послуг, у банку, спільно з платіжною системою VISA, почали використовувати нову для України систему оплати за допомогою обличчя.

FacePay24 підключений до вже працюючої системи автоматичного розпізнавання облич Amazon Recognition. Ця система проводить глибокий аналіз облич та ідентифікацію власника і розрахована на аналіз мільярдів зображень. При співпаданні обличчя покупця і власника платіжної картки більше ніж на 90% банк надає дозвіл на проведення транзакції. У разі виникнення сумнівів (незвична геолокація або торгівельна мережа), банк може затребувати додаткові дані для підтвердження. Обличчя ідентифікується у форматі 3D. Тож ошукати систему за допомогою фотографії неможливо.

За даними регіонального представника компанії VISA в Україні та Молдові Світлани Чирви, соціологічні дослідження демонструють готовність 96 % громадян до використання біометричних даних при фінансових операціях. 72 % готові сплачувати за допомогою обличчя (FaceID).

Послуга FacePay вже доступна у мобільному додатку Приват24. Підключаєте, робити 3 селфі з різних ракурсів і можете сплачувати свої покупки за допомогою обличчя. Зараз послуга доступна у кількох магазинах торгової мережі HOP HEY у Дніпрі.

У ПриватБанку впевнені, що дана послуга стане поширеною, адже у клієнтів є попит на використання біометричних даних при розрахунках, а банк готовий це забезпечити.

ПриватБанк + Visa Face ID

Такого ви точно не бачили: оплата не тільки без готівки чи картки. Все, що вам потрібно – ваше обличчя! ПриватБанк спільно з Visa запускає інноваційну технологію Face ID. Глянь, обличчя платить. #PB_Інновація #PB_продукт

Опубліковано ПриватБанк Четвер, 12 вересня 2019 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору