Енергетики Сумщини закликають громадян повідомляти про факти викрадання електроенергії
Поділитися в
Копіювати посилання
Як зазначає АТ «Сумиобленерго», крадіжка електроенергії завдає не лише економічних збитків енергетичній компанії, її наслідки відчувають споживачі, оскільки незаконне підключення до розподільчої мережі чи розкрадання елементів електричних мереж призводить до зниження якості електропостачання.
Розкрадання електричної енергії та викрадення елементів електричних мереж підлягають кримінальній відповідальності (згідно зі ст. 188 Кримінального Кодексу України).
– Якщо ви стали свідком розкрадання електричної енергії чи енергетичного обладнання, надайте відповідну інформацію до кол-центру АТ «Сумиобленерго» за номерами 0800-300-247 та (0542) 659-659. Працівники кол-центру зафіксують ваше звернення для подальшого реагування. Ви також можете залишити звернення без участі оператора: зателефонуйте за одним із номерів кол-центру, перейдіть у голосове меню, натиснувши кнопку «1», оберіть пункт «6» та залиште звернення, натиснувши клавішу «2».
Ще одним способом легко та швидко повідомити про крадіжку електроенергії чи обладнання є оформлення онлайн-звернення на сайті Товариства.
Як додатковий варіант, ви можете подати заяву безпосередньо до відповідного району електричних мереж або дільниці, на території діяльності якої зафіксували розкрадання. Спільними зусиллями підтримаємо енергетику Сумщини! – пояснює АТ “Сумиобленерго”, гарантуючи повну конфіденційність для будь-кого, хто повідомить про розкрадання електроенергії чи викрадення елементів електричних мереж.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: