Дерматолог
Авто Світ

Енергетики Сумщини отримали допомогу від партнерів з Німеччини

Енергетика 16:35, 28.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” отримало від партнерів з Німеччини за сприяння ГО “ГОУЛОКАЛ” сучасні комплектні трансформаторні підстанції (КТП).

Про це повідомляє прес-служба “Сумиобленерго”.

Із початку військової агресії рф була пошкоджена значна кількість КТП та обсяг пошкоджень збільшується кожного дня – внаслідок постійних обстрілів окупантів, особливо на прикордонні Сумщини.

“Використання цих КТП дозволить відновити живлення знеструмлених споживачів, покращити надійність та якість електропостачання населення”, – зазначають в АТ “Сумиобленерго”.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору