Енергетики Сумщини отримали допомогу від партнерів з Німеччини
Поділитися в
Копіювати посилання
АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” отримало від партнерів з Німеччини за сприяння ГО “ГОУЛОКАЛ” сучасні комплектні трансформаторні підстанції (КТП).
Про це повідомляє прес-служба “Сумиобленерго”.

Із початку військової агресії рф була пошкоджена значна кількість КТП та обсяг пошкоджень збільшується кожного дня – внаслідок постійних обстрілів окупантів, особливо на прикордонні Сумщини.
“Використання цих КТП дозволить відновити живлення знеструмлених споживачів, покращити надійність та якість електропостачання населення”, – зазначають в АТ “Сумиобленерго”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: