Дерматолог
Авто Світ

Енергетики Сумщини отримали чергову допомогу від США

 Поділитися

Поділитися в

Агенція США з Міжнародного розвитку USAID передала АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” чергову допомогу

 

У рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Проєкт енергетичної безпеки”, ініційованому Міністерством енергетики України, АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” отримало допомогу, придбану за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

До складу вантажу, переданого АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО”, увійшли:

– 5 шт. вакуумних вимикачів на напругу 35 кВ;

– 7 шт. елегазових вимикачів на напругу 110 кВ.

Із перших днів російського вторгнення енергетична система України та Сумщини зокрема стала ціллю атак ворога. Щоденні обстріли прикордоння тільки додають нових пошкоджень і руйнувань. Тому допомога міжнародних партнерів надзвичайно важлива.

“Дякуємо USAID за підтримку енергокомпанії в ці нелегкі часи! АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО”, попри виклики війни, продовжує відновлювати пошкоджені російською армією мережі та повертати людям світло”, – ідеться в повідомленні АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору