Енергетики Сумщини отримали чергову допомогу від США
Поділитися в
Копіювати посилання
Агенція США з Міжнародного розвитку USAID передала АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” чергову допомогу
У рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Проєкт енергетичної безпеки”, ініційованому Міністерством енергетики України, АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” отримало допомогу, придбану за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
До складу вантажу, переданого АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО”, увійшли:
– 5 шт. вакуумних вимикачів на напругу 35 кВ;
– 7 шт. елегазових вимикачів на напругу 110 кВ.

Із перших днів російського вторгнення енергетична система України та Сумщини зокрема стала ціллю атак ворога. Щоденні обстріли прикордоння тільки додають нових пошкоджень і руйнувань. Тому допомога міжнародних партнерів надзвичайно важлива.
“Дякуємо USAID за підтримку енергокомпанії в ці нелегкі часи! АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО”, попри виклики війни, продовжує відновлювати пошкоджені російською армією мережі та повертати людям світло”, – ідеться в повідомленні АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО”
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: