“ЕНЕРА СУМИ” рекомендує клієнтам перевіряти потенційних електропостачальників

 Поділитися

Поділитися в

Foto

На ринку електроенергії дедалі частіше з’являються постачальники, які запевняють, що надаватимуть послуги за безпідставно заниженими цінами.

Якщо Вам пропонують постачати електроенергію на підозріло вигідних умовах, перш ніж укласти договір, радимо прискіпливо перевірити електропостачальника. Краще співпрацюйте з надійними компаніями, які гарантують прозоре формування роздрібного тарифу на різних сегментах ринку.

Будьте обачними і не потрапляйте на гачок шахраїв, які можуть скористатись необізнаністю споживачів або бажанням зекономити!

Нагадаємо, обирати, у кого і за якими цінами купувати електроенергію споживачі можуть завдяки реформі енергоринку України, що стартувала з початку 2019 року.

Яких правил варто дотримуватися при виборі електропостачальника?

Головний критерій вибору – це надійність і наявність у майбутнього партнера достатнього ресурсу для роботи в ринкових умовах. Перш за все, необхідно зібрати максимально повну інформацію про потенційного постачальника.

Перевірте, чи немає компанії у списку учасників ринку, які яким надано статус “дефолтний” або “переддефолтний”. Адже Згідно з п.1.7.5 Правил ринку  учасник, пребуваючи у статусі “дефолтний”, у випадку, якщо учасник ринку є постачальником, постачання електричної енергії споживачам такого учасника ринку (або такому учаснику ринку) здійснюється постачальником “останньої надії”. Відповідний перелік є на сайті НЕК “Укренерго”.

Пропонуємо Вам послуги ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” – надійного постачальника, у якого напрацьовані методи роботи з ринком та клієнтами, індивідуальний підхід до кожного споживача і широкий вибір сервісів. “ЕНЕРА СУМИ” постачає електроенергію у всіх областях України і готова до співпраці зі споживачами з будь-якого міста держави.

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору