“ЕНЕРА СУМИ” прийматиме цифрові документи через сервіс Дія

Споживач 09:37, 2.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Електронні документи в Дії відтепер мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги. З 23 серпня цього року їх прийматиме кожна організація.

Нині в усіх наших центрах обслуговування клієнтів можна надати цифрові копії біометричних паспортів та картки платника податків з мобільного застосунку Дія. Для цього сканером у додатку потрібно зчитати QR-код, який розміщено на наліпках у ЦОК та підтвердити запит на передання копій електронних документів.

“Ми поступово переходимо на формат роботи “без паперів”, поки що працюємо у тестовому режимі. Завдяки сервісу державних послуг “Дія” наші клієнти отримують якісні, швидкі та зрозумілі послуги. Онлайн-взаємодія зі споживачами – це зручно і прогресивно, адже впровадження концепції “держава у смартфоні” значно економить час і полегшує процес переоформлення документів, – говорить директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина ЛОШАК.

Дія значно спростить взаємодію постачальної компанії і споживачів, яким більше не треба хвилюватися про забуті документи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору