“ЕНЕРА СУМИ” пропонує споживачам обмінюватися документами онлайн

Споживач 18:11, 25.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Енергопостачальна компанія “ЕНЕРА СУМИ” запроваджує практику надання і отримання документів з накладанням електронно-цифрових підписів будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК).

Коли зустрічі з партнерами та підписання угод віч-на-віч неможливі, “ЕНЕРА СУМИ” пропонує клієнтам користуватися сервісом “Вчасно”. Зокрема, отримувати рахунки за спожиту електроенергію, акти звіряння розрахунків або прийняття-передавання товарної продукції в електронному вигляді.

“Вчасно” – сервіс, що гарантує безкоштовний обмін будь-якими документами онлайн. Він зручний у використанні та має простий інтерфейс і функціонал, встановлювати додаткові програми або оновлення не потрібно”, – зазначає директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак.

Підписання документів в електронній формі повністю відповідає Закону України “Про електронні довірчі послуги”, Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг”, Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”. Якщо наші клієнти погоджуються на такий формат співпраці, вони мають підписати Додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії та повернути один примірник на адресу головного офісу (м. Суми, вул. Реміснича, 35) або ЦОК у їхньому районі, – зауважує керівник групи документообігу ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Олена Сабадаш.

Така форма обміну суттєво спрощує документообіг між підприємствами й оптимізує час опрацювання документів. Додаткова угода доступна для завантаження у розділі “Постачання електроенергії”/ “Для бізнесу” – “Договори“.

Електронний документообіг прискорює бізнес-процеси, заощаджує час і кошти споживачів, адже обмінюючись документами онлайн, немає необхідності зайвий раз приходити у центр обслуговування клієнтів. В умовах карантинних обмежень – це ще й додаткові заходи безпеки, – наголошує Ірина Лошак.

Якщо ви не є користувачем сервісу електронного документообігу “Вчасно”, можна зареєструватися за посиланням – vchasno.ua. З детальною інформацією про роботу з системою можна ознайомитися на вебсайті “Вчасно”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору