Екватор вступної кампанії в СНАУ

Освіта 17:12, 16.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

  Наразі в Сумському національному аграрному університеті триває подача вступниками електронних заяв про вступ до закладів вищої освіти.

Станом на ранок 16 липня в Єдиній державній базі з питань освіти за даними Міністерства освіти і науки України створено 157348 електроних кабінетів, з них активовано 157177, а подано електронних заяв  вступників які вступають на бакалавра або медичного магістра на базі повної загальної середньої освіти 587831.

З 1 липня  в СНАУ працює консультаційний центр з надання допомоги вступникам для подачі електронних заяв. Послугами центру скористалися уже більше 500 вступників, які отримали висококваліфіковану допомогу при формуванні електронного кабінету та під час подання електронних заяв.

Кожного року кількість спеціальностей в Сумському НАУ збільшується. З  2016 року вперше проводився набір на магістерську програму  «Регіональний менеджмент», орієнтовану на підготовку  фахівців для об’єднаних територіальних громад Сумської та Чернігівської областей. 2017 року    відкрита спеціальність «Транспортні технології» (інженерно-тухнологічний факультет), 2018 –  «Міжнародне право» (юридичний факультет). Вступна кампанія 2019 теж ознаменована відкриттям нової спеціальності – «Туризм» на факультеті агротехнологій та природокористування та освітніх магістерських програм «FARM – менеджмент» (факультет економіки і менеджменту) та «Інноваційні технології та бізнес-процеси в тваринництві» (біолого-технологічний факультет).

Станом на сьогодні спеціальності СНАУ обрали вже понад 2700 абітурієнтів на денну та заочну форму навчання. Традиційно високою популярністю користуються спеціальності «Право», «Агрономія», «Ветеринарна медицина», «Харчові технології», «Маркетинг», «Агроінженерія», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Будівництво та цивільна інженерія».

Варто зазначити, що вже 26 липня вступники отримають інформацію про отримання бюджетного місця. І до 31 липня вони повинні  принести оригінали документів до вищого навчального закладу для зарахування.

Ще раз наголошуємо, що прийом заяв завершується 22 липня. Тому хто ще вагається або не визначився з вишем, запрошуємо на навчання до Сумського національного аграрного університету.

Адже, саме СНАУ – твій крок в успішне майбутнє!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору