Дерматолог
Авто Світ

Ексведучий тревелшоу «Орел і решка» виступив для рятувальників Сумщини

 Поділитися

Поділитися в

Учора ексведучий тревелшоу «Орел і решка» Коля Сєрга завітав до рятувальників Сумщини.

У соцмережах пресслужба ДСНС розповіла, що під час зустрічі артист виконав декілька своїх пісень і висловив глибоку повагу, вдячність за щоденну, важку роботу вогнеборців, які постійно борються з наслідками ворожих ударів та рятують людей.

Зірковий гість побажав рятувальникам Сумщини сили та незламної віри в перемогу, а також привітав з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим Роком!

Поїздка відбулася як частина «Культурного Десанту» — об’єднання митців на підтримку психологічного стану військових.  Наразі засновник проєкту Коля Сєрга сам несе службу старшого лейтенанта в ЗСУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору