Ексведучий тревелшоу «Орел і решка» виступив для рятувальників Сумщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора ексведучий тревелшоу «Орел і решка» Коля Сєрга завітав до рятувальників Сумщини.
У соцмережах пресслужба ДСНС розповіла, що під час зустрічі артист виконав декілька своїх пісень і висловив глибоку повагу, вдячність за щоденну, важку роботу вогнеборців, які постійно борються з наслідками ворожих ударів та рятують людей.
Зірковий гість побажав рятувальникам Сумщини сили та незламної віри в перемогу, а також привітав з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим Роком!
Поїздка відбулася як частина «Культурного Десанту» — об’єднання митців на підтримку психологічного стану військових. Наразі засновник проєкту Коля Сєрга сам несе службу старшого лейтенанта в ЗСУ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: