Експерти розповіли про переваги фальцевої покрівлі на будинках?

Споживач 15:01, 16.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Фальцева покрівля представляє собою одне із сучасних покриттів для дахів різної форми та площі. Це листове покриття, яке виготовляється з таких видів металу, як мідь, алюміній, титан-цинк, сталь). З’єднання листів між собою виконане за допомогою фальцювання. Виконане покриття у традиційному класичному вигляді, тому такий дах буде виглядати сучасно як зараз, так і через декілька років і більше.

Які беззаперечні переваги фальцевої покрівлі?

Хоча це і не найпопулярніший матеріал для покрівель, однак він має своїх прихильників. Ті домовласники, кого цікавить фальцева покрівля, знають, що вона має такі особливості, яких немає у жодного іншого покрівельного матеріалу. Серед таких:

  • Висока надійність за рахунок герметичності стиків.
  • Тривалий термін експлуатації, що може сягати 25-40 років.
  • Мінімальна ймовірність того, що знадобиться ремонт.
  • Дорогий, сучасний вигляд покрівлі.
  • Надійний захист від корозії та деформації.

Різновиди фальцевої покрівлі різняться між собою в основному по типу металу, з якого вони виготовлені, іноді ще й по типу замкового з’єднання. Найчастіше зустрічається фальцева покрівля, виготовлена з міді або сталі з цинковим та полімерним захистом. Мідь, як сировина, є значно дорожчою, і відповідно буде вищою і вартість продукції, що виготовлена з подібної сировини.

Особливості замкового з’єднання

Щільно з’єднувати окремі листи між собою дозволяє спеціальний замок. Так конструкція стає надійно захищеною від протікання. Покрівельна панель має  кріплення та за допомогою готових монтажних отворів затискаються фальцеві замки. Виглядає покрівля як цілісне покриття, також демонструє неабияку герметичність.

Фальцева покрівля актуальна не лише в приватному будівництві, також вона активно застосовується для будівель комерційного, державного значення.

Для зручного транспортування та монтажу панелі покрівельного матеріалу мають захисне покриття, яке знімається відразу після завершення робіт з монтажу.

Який асортимент декоративних варіацій

Фальцева покрівля, як і деякі інші покрівельні вироби, покрита полімерним покриттям. Це означає, що кольорова гамма, в якій продукція представлена виробниками, досить різноманітна. Окрім цього, покупець може обрати не лише відтінок майбутнього даху, але й текстуру листів. Це можуть бути глянцеві листи без будь-якого рельєфу, або з ним. Але практика говорить, що навіть без будь-якого рельєфу покрівля із фальцу виглядає дуже яскраво та привабливо.

Тому вибір є завжди і в поєднанні з міцністю та витривалістю виробу, такий дах:

  • прослужить тривалу експлуатацію,
  • не буде потребувати додаткових вкладень,
  • захистить від опадів та допоможе створити комфортні умови в житлі.

Обирайте якісні та сучасні покриття для облаштування даху, та створюйте оригінальне житло.  Подібний вибір говорить про розумний підхід до підбору покрівельних матеріалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору