Екологічна інспекція підрахувала збитки, завдані росіянами під час авіанальоту й скидання фугасних бомб на підприємство у Шостці в березні

Війна, Екологія 15:41, 12.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Окупанти одним авіанальотом завдали понад 700 тис. грн. екологічних збитків, повідомляє Державна екологічна інспекція у Сумській області.

Працівники Державної екологічної інспекції у Сумській області взяли участь у досудовому розслідуванні за фактом порушення законів і звичаїв війни російськими військовослужбовцями, що потягло за собою негативні наслідки для довкілля. Як залучені фахівці, екоінспектори обстежили територію одного з державних підприємств у м. Шостка. 14.03.2022 ця місцевість постраждала внаслідок військової агресії російської федерації, яка завдала авіаударів з використанням фугасних бомб.

У ході обстеження території заводу екоінспектори виявили засмічення шести земельних ділянок загальною площею понад 1,4 тис. кв. м. За підрахунками інспекції, загальна сума шкоди, зумовленої засміченням земель, склала 262 691 грн.

Крім того, цим же авіабомбардуванням росіяни знищили і частину лісового масиву, розташованого поряд з підприємством. Велику кількість сосен, беріз, дубів, акацій, лип, тополь, осик, кленів було пошкоджено до ступеня припинення росту. Загальна сума збитків, завданих внаслідок знищення зелених насаджень, склала 498 517 грн.

Учора, 11 липня, інспекція передала правоохоронцям розрахунки збитків, завданих шосткинському довкіллю російськими військовими, на суму 716 208 грн.

Фото зі сторінки голови Сумської ОВА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору