Екоінспекція відібрала проби ґрунту на місці ворожого бомбардування нафтогазовидобувного комплексу на Сумщині

Війна, Екологія 11:00, 7.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Державною екологічною інспекцією у Сумській області проводяться заходи щодо оцінки збитків завданих довкіллю внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та підготовка відповідних матеріалів Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України для підготовки позову у Міжнародний суд ООН.
 В рамках реалізації даних заходів та опрацювання інформації Сумської обласної військової адміністрації встановлено, що в період з 8 по 10 березня внаслідок здійснення ракетно-бомбових ударів збройними силами російської федерації по території та об’єктам нафтогазовидобувного комплексу відбувся витік в навколишнє середовище та горіння нафтової суміші.
 З метою розрахунку шкоди заподіяної навколишньому середовищу внаслідок забруднення земельних ресурсів та неорганізованого викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря, фахівцями Інспекції спільно з іншими уповноваженими структурами, обстежено територію об’єкту, який зазнав ракетно-бомбових ударів збройними силами російської федерації.
У результаті проведених заходів відібрано 9 об’єднаних проб ґрунту для визначення якісного та кількісного вмісту забруднюючих речовин, а відповідними фахівцями здійснено геодезичну зйомку забруднених земельних ділянок.
Наразі триває опрацювання отриманої інформації та матеріалів після чого будуть розраховані завдані довкіллю збитки, повідомляє Державна екологічна інспекція у Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору