Дерматолог
Авто Світ

Екоактивісти відновили контейнер для сортування сміття у центрі Шостки

Екологія 10:37, 12.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

Ініціативна група “Еко-дім 20а” відремонтувала контейнер для сортування вторинної сировини по вул.Свободи (за Універмагом, поруч з відділенням банку “Райф”). Як повідомляють екоактивісти, металеву ємність пошкодили підлітки з сусіднього дому і їхні батьки відшкодували вартість матеріалів і робіт.

Тож відтепер на цей майданчик знову можна приносити вторсировину. Активісти радять шосткинцям активно включатися у цей процес і приносити пластикові, металеві, алюмінієві, скляні банки та пляшки.

Контейнер складається з двох частин. Ліва частина призначена для пластику, права – для скла та металу.

Види сировини, які приймаються на вторинну переробку:

  • Пластикові пляшки з-під напоїв, молока, йогуртів і т.д;
  • пластикові кришечки з-під пляшок;
  • пластикові пляшки з мийних засобів, косметики, хімії, рідких порошків і т.д.;
  • каністри пластикові, а також каністри з-під моторних олив і т.д.
  • алюмінієві банки з-під напоїв;
  • металеві балончики з-під спреїв, дезодорантів, освіжувачей повітря;
  • будь-які скляні банки та пляшки всіх кольорів;
  • стрейч-плівка, поліетиленова плівка;
  • батарейки та акумуляторні елементи. Їх просять обертати в пакет і потім опускати до контейнеру.

Не приймаються на вторинну переробку:

  • будь-який одноразовий посуд, стаканчики, коробки з під суші та тортів;
  • трубочки для напоїв;
  • вологі серветки, одноразові пакети;
  • дитячі іграшки.

“Для зменшення об’єму, прохання зминати пластикові пляшки, щоб займали менше місця у контейнері”, – додають екоактивісти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору