E-Svitlo: у особистому кабінеті запроваджено нові можливості для бізнес-клієнтів

Споживач 19:15, 27.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Юридичні споживачі електроенергії можуть авторизуватися у персональному кабінеті розподільчої компанії через свій профіль у сервісі “E-Svitlo”. Функція швидкого переходу між обліковими записами вже доступна для клієнтів із 15 областей.

Для цього не треба відкривати нове вікно в браузері та витрачати час на додатковий пошук. Необхідно у розділі “Персональна інформація” натиснути вкладку “Оператор системи розподілу” та зі списку обрати ОСР. Далі здійснюється автоматичний перехід на стартову сторінку вашого обленерго.

Звертаємо увагу, що наведено перелік найбільш поширених функцій. Кожен ОСР має індивідуальний набір інструментів, якими можуть скористатися споживачі.

Нагадаємо, “Е-Svitlo” – вебплатформа, що об’єднала послуги постачальної та розподільчої компаній. Персональний онлайн-помічник дозволяє відстежити обсяги споживання, завантажити електронні рахунки, переглянути договірну інформацію. Споживач реєструється самостійно. Логін – це електронна пошта або номер мобільного телефону (на вибір). Пароль генерується через функціонал особистого кабінету та надсилається споживачу на e-mail або в смс-повідомленні.

Детальніше про порядок створення акаунту та функціонал особистого кабінету – читайте у попередніх матеріалах.

 

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору