E-Svitlo: на Сумщині оновили сервіси особистого кабінету споживача електричної енергії

Споживач 19:49, 12.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Запрацював оновлений особистий кабінет споживача електричної енергії Сумської області. Про це повідомляють у пресслужбі АТ “Сумиобленерго”.

Веб-сервіс об’єднав послуги постачальної та розподільчої компаній для побутових і юридичних споживачів. Він доступний за посиланням: https://sm.e-svitlo.com.ua

Е-Svitlo” – новий бренд компанії, в якому усі сервіси для споживачів об’єднані в одну веб платформу. Наша мета надати споживачам повну інформацію, комфорт  і можливість якісного дистанційного обслуговування”, –  говорить Голова Правління АТ “Сумиобленерго” Ігор Дирбавка.

Для зручності користувачів у обліковому записі юридичного споживача передбачено окремі вкладки “Постачальник” і “Оператор системи розподілу”. Для перегляду вашого особового рахунку вкладка “Оператор системи розподілу” необхідно звернутися до розподільчої компанії. Після чого на вашу електрону адресу, яка вказана в додатковій угоді, прийде код активації.

Для  юридичного споживача доступна персональна і фінансова інформація, передача показів лічильника електричної енергії, перелік приладів обліку, платежі та інша інформація по постачальнику.

Побутовому споживачу доступні такі функції:
– перегляд загальної інформації;
– ведення декількох особових рахунків;
– внесення показів лічильника;
– контроль розрахунків;
– перегляд обсягів споживання електроенергії та платежів;
– проведення оплати за електричну енергію;
– завантаження і друк останнього рахунку;
– перегляд планових та аварійних відключень.

Для всіх споживачів доступний онлайн-сервіс для замовлення та отримання інформації з послуги приєднання.

Не варто витрачати час в чергах, щоб оплатити рахунки за електроенергію, краще зареєструватися в оновленому особистому кабінеті E-Svitlo та користуватися мобільним додатком для Android (його можна знайти в Play Маркеті, ввівши в пошук “E-Svitlo  Sumy). Він дозволить у будь-який час та в зручному для вас місці отримати доступ до низки сервісів особистого кабінету. Також це є одним із найзручніших способів передати покази лічильника.

Якщо ви користувалися попереднім онлайн-кабінетом споживача АТ “Сумиобленерго”, перереєстровуватися не треба – при вході в новий сервіс просто вводьте свій логін і пароль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору