Дзюдоїсти з Шостки здобули 6 медалей на обласному турнірі
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 15 березня, у Недригайлові відбувся традиційний Відкритий обласний турнір з дзюдо пам’яті борців Олексія Гашенка та Олега Твердоуса.
На татамі боролися юнаки 2011-2013 та 2014-2015 років народження.
Серед учасників змагань і вихованці КДЮСШ «Барса», яких тренують Олександр Сулім та Єлизавета Гукова.
Юні шосткинські дзюдоїсти вибороли 6 медалей різного гатунку. 1-е місце посів Максим Литвиненко, 2-е – Кирило Рожок. Бронзовими призерами стали Арсеній Рожков, Тимофій Гарбуз, Матвій Кисіль, Михайло Юрченко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: