Дерматолог
Авто Світ

Дзюдоїсти з Шостки здобули 6 медалей на обласному турнірі

Знай наших!, Спорт 20:12, 16.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 15 березня, у Недригайлові відбувся традиційний Відкритий обласний турнір з дзюдо пам’яті борців Олексія Гашенка та Олега Твердоуса.

На татамі боролися юнаки 2011-2013 та 2014-2015 років народження.

Серед учасників змагань і вихованці КДЮСШ «Барса», яких тренують Олександр Сулім та Єлизавета Гукова.

Юні шосткинські дзюдоїсти вибороли 6 медалей різного гатунку. 1-е місце посів Максим Литвиненко,  2-е – Кирило Рожок. Бронзовими призерами стали Арсеній Рожков, Тимофій Гарбуз, Матвій Кисіль, Михайло Юрченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору