Дзюдоїсти із Шостки здобули медалі на Всеукраїнському турнірі
Поділитися в
Копіювати посилання
У суботу, 28 вересня, у Ромнах відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2010 р.н., 2011-2012р.н. Ці змагання присвячені пам’яті загиблим воїнам – Героя України полковника Олександра Аніщенка та народного героя капітана Максима Савченка.

У турнірі взяли участь і спортсмени із Шостки. За даними КДЮСШ “Барса”, наші земляки вибороли такі нагороди:
Вероніка Благуш – ІІ місце,
Марія Жабченко – ІІІ місце,
Нікіта Козинець – ІІІ місце.
Тренери – Олександр Сулім та Єлизавета Гукова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: