Дерматолог
Авто Світ

Дзюдоїсти із Шостки здобули медалі на Всеукраїнському турнірі

Спорт 11:28, 30.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

У суботу, 28 вересня, у Ромнах відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2010 р.н., 2011-2012р.н. Ці змагання присвячені пам’яті загиблим воїнам – Героя України полковника Олександра Аніщенка та народного героя капітана Максима Савченка. 

У турнірі взяли участь і спортсмени із Шостки. За даними КДЮСШ “Барса”, наші земляки вибороли такі нагороди:

Вероніка Благуш – ІІ місце,

Марія Жабченко – ІІІ місце,

Нікіта Козинець – ІІІ місце.

Тренери – Олександр Сулім та Єлизавета Гукова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору