Дзюдоїсти із Шостки завоювали 13 медалей на обласному турнірі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
9 травня у Ромнах відбувся Відкритий обласний турнір з дзюдо.
На змаганнях гідно виступили вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса» та вибороли такі нагороди:
Софія Бурякова, Тимофій Гарбуз, Матвій Кисіль – І місця,
Максим Ахременко, Артем Терещенко – ІІ місця,
Максим Литвиненко, Кіріл Рожок, Єгор Плісак, Данііл Головко, Семен Хаританович, Кіріл Бабак, Михайло Магакян, Ярослав Небилиця – ІІІ місця.
Тренує спортсменів Олександр Сулім.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: