Дерматолог
Авто Світ

Дзюдоїсти із Шостки завоювали 13 медалей на обласному турнірі

Знай наших!, Спорт 11:43, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

9 травня у Ромнах відбувся Відкритий обласний турнір з дзюдо.

На змаганнях гідно виступили вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса» та вибороли такі нагороди:

Софія Бурякова, Тимофій Гарбуз, Матвій Кисіль – І місця,

Максим Ахременко, Артем Терещенко – ІІ місця,

Максим Литвиненко, Кіріл Рожок, Єгор Плісак, Данііл Головко, Семен Хаританович, Кіріл Бабак, Михайло Магакян, Ярослав Небилиця – ІІІ місця.

Тренує спортсменів Олександр Сулім.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору