Дзюдоїстка із Шосткинського району перемогла на міжнародному турнірі у Словаччині
Спорт 22:14, 12.03.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вероніка Бойко, спортсменка із Хутора-Михайлівського (колишня Дружба), перемогла на міжнародному турнірі «Grand Prix Slovakia».
Зараз вона навчається у Сумському держуніверситеті і виступає за столичний клуб «Іппон Київ». Перший тренер спортсменки – Олександр Сулім, який нині тренує у шосткинський КДЮСШ «Барса».
До речі, на Чемпіонаті України серед юніорів та юніорок до 21 року Вероніка Бойко виборола бронзову медаль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: