Дитячому табору відпочинку у Шосткинській громаді після перевірок винесли приписи про порушення  вимог санітарного законодавства та неякісну воду

 Поділитися

Поділитися в

Протягом червня-липня поточного року спеціалісти Шосткинського відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області, міського управління освіти та представників сектору молоді Шосткинської міської ради обстежили та перевірили два позаміських дитячих оздоровчих табори.

Зокрема, у ПзОВ «Лісний» заводу «Імпульс» вже відбулися дві відпочинкові зміни, де відпочило та оздоровилося 233 дитини (всього заплановано 3 зміни по 18 днів). У дитячому оздоровчому таборі «Світлий» (с. Пирогівка) управління освіти Шосткинської громади, де вже відбулися дві відпочинкові зміни, відпочило та оздоровилося 415 дітей, (було заплановано 2 зміни по 14 днів).

Держпродспоживслужба у Сумській області інформує, що станом на 29 липня було проведено 3 позапланових перевірки з лабораторно-інструментальним контролем першої та другої відпочинкових змін в обох закладах.

За результатами перевірок було складено 1 протокол стосовно порушення вимог санітарного законодавства та винесено відповідний припис, за результатами лабораторного контролю було винесено до виконання ще 2 приписи стосовно невідповідності якості води питної вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10.  Цього ж дня, станом на 29 липня, приписи були виконані.

Окрему увагу під час позапланових перевірок було приділено виконанню Постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 08.06.2021р. № 5 «Про затвердження протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Під час перевірок визначили основні невирішені питання стосовно ДОТ «Світлий», такі як: проведення поточного ремонту у спальних корпусах позаміського табору, заміна меблів та поточний ремонт кімнат, заміна сантехніки на більш сучасну тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору