Сервис Центр

Директор Шосткинської СЮН переміг у Всеукраїнському конкурсі видавничої продукції

 Поділитися

Поділитися в

Відбувся заочний Всеукраїнський конкурс позашкільних педагогічних читань-виставки видавничої продукції з позашкільної освіти екологонатуралістичного напряму. Організовує конкурс Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України та Всеукраїнською асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор».

У читанні-виставці взяв участь і директор Шосткинської станції юних натуралістів Сергій Корнієнко. Він презентував пізнавальну збірку «Посади дерево» в номінації «Науково-популярні видання для дітей».

Рішенням журі конкурсу директор СЮН за це видання нагороджений дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України І ступеня. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Шосткинської СЮН.

Видання містить інформацію про види дерев, які використовуються в озелененні, строки їх посадки, техніку садіння, догляд за саджанцями. Вона допоможе керівникам гуртків еколого-натуралістичного напрямку, вчителям біології, екології, вихованцям ботанічного профілю, громадським активістам під час проведення акцій з озеленення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору