Дерматолог
Авто Світ

Двоє жителів Шосткинщини отримали поранення унаслідок ворожих атак

Війна 12:52, 3.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 3 червня, внаслідок ворожих атак поранення отримали двоє цивільних мешканців Шосткинського району.

Про це у Телеграм повідомляє голова Шосткинської РВА Андрій Бєляєв.

27-річний житель Зноб-Новгородської громади їхав мотоциклом поблизу прикордонних населених пунктів під час збиття ворожого БпЛА. У цей час чоловік отримав кульове поранення ноги та був госпіталізований.

Також унаслідок ворожого обстрілу постраждала 49-річна жителька Чернацького старостинського округу Середино-Будської громади. Після надання необхідної медичної допомоги вона перебуває на амбулаторному лікуванні.

Андрій Бєляєв закликав жителів прикордонних населених пунктів не нехтувати власною безпекою та за можливості користуватися програмами евакуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору