Двоє захисників із Собича відзначені високими державними нагородами
Нагорода 14:02, 7.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До Дня ЗСУ, який відзначався учора, 6 грудня, мешканці Шосткинської громади Дмитро Бурнатний та Віталій Рубаник, які нині захищають Україну, відзначені високими державними нагородами.
Бурнатний Дмитро Сергійович нагороджений орденом ,,Богдана Хмельницького lll ступеня “, Рубаника Віталій Анатолійович – Почесним нагрудним знаком Головнокомандуючого ЗСУ ,,Золотий хрест”.
Про це інформують у Собицькому старостинському окрузі, вітаючи земляків, та бажають швидше повернутися додому.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: