Дерматолог
Авто Світ

Двоє захисників із Собича відзначені високими державними нагородами

Нагорода 14:02, 7.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

 До Дня ЗСУ, який відзначався учора, 6 грудня, мешканці Шосткинської громади Дмитро Бурнатний та Віталій Рубаник, які нині захищають Україну, відзначені високими державними нагородами.
 Бурнатний Дмитро Сергійович нагороджений орденом ,,Богдана Хмельницького lll ступеня “, Рубаника Віталій Анатолійович – Почесним нагрудним знаком Головнокомандуючого ЗСУ ,,Золотий хрест”.
Про це інформують у Собицькому старостинському окрузі, вітаючи земляків, та бажають швидше повернутися додому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору