Двоє юнаків із Шостки взяли участь у Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань
Спорт 08:27, 1.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
28-29 березня в Конча-Заспі відбувся Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з легкоатлетичних метань серед юнаків 2008–2009 рр.н, 2010–2011 рр.н та молодших.
Як повідомляється у КДЮСШ «Барса», участь у змаганнях взяло близько 230 атлетів та атлеток із 18 регіонів України. У їх числі двоє вихованців Шосткинської КДЮСШ «Барса».


Фортуна, на жаль, була не на боці наших земляків. Юнаки завершили участь у змаганнях з такими результатами:
- Єгор Пирогов – 6 місце;
- Артьом Великоконь – 14 місце.
Тренер Інна Терех.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: