Дерматолог
Авто Світ

Двоє юнаків із Шостки взяли участь у Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

Спорт 08:27, 1.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

28-29 березня в Конча-Заспі відбувся Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з легкоатлетичних метань серед юнаків 2008–2009 рр.н, 2010–2011 рр.н та молодших.

Як повідомляється у КДЮСШ «Барса», участь у змаганнях взяло близько 230 атлетів та атлеток із 18 регіонів України. У їх числі двоє вихованців Шосткинської КДЮСШ «Барса».

Фортуна, на жаль, була не на боці наших земляків. Юнаки завершили участь у змаганнях з такими результатами:

  • Єгор Пирогов – 6 місце;
  • Артьом Великоконь – 14 місце.

Тренер Інна Терех.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору