Двоє вихованців шосткинської “Барси” представлять Україну на Чемпіонаті світу з лижеролерів
Поділитися в
Копіювати посилання
З 19 по 23 серпня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру, що на Львівщині, пройшов Кубок України з лижеролерів серед лижників-гонщиків.
Представник відділення лижних гонок Шосткинської КДЮСШ “Барса” Богдан Нікулін виборов дві бронзові нагороди.

Таким чином юнак пройшов до української збірної та з ще однією шосткинською спортсменкою Марією Павленко буде представляти нашу країну на Чемпіонаті світу з лижеролерів, який пройде в вересні в Італії. Про це повідомлється на “Фейсбук” сторінці КДЮСШ “Барса”.
Тренери Богдана – Дарія Шиман та Оксана Бушмельова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: