Двоє учнів Шосткинського ліцею стали переможцями обласної олімпіади
Поділитися в
Копіювати посилання
15 січня у дистанційному форматі стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Розпочався він олімпіадними змаганнями з історії. Серед 35 учасників з усієї Сумщини шосткинські школярі вибороли два перших місця.
Як інформують у Шосткинському НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей, переможцями обласного етапу опімпіади стали двоє учнів цього навчального закладу – Анна Павлюк, учениця 8 класу та Матвій Журавльов, учень 10 класу.
Старшокласників підготував до змагань учитель історії Вячеслав Василенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: